Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

 

 


PROHLÁŠENÍ

V nedávné době na našich stránkách došlo k politováníhodné situaci. Jedna maminka se nám pochlubila s recepty na krásné dorty a zároveň s fotografiemi přesných postupů a zdobení. Byly jsme tak nadšené, že jsme ji požádaly o poskytnutí těchto receptů, abychom je zde mohly zveřejnit. Samozřejmě s tím, že ji uvedeme jako autorku. Zaslala nám velmi mnoho materiálů a fotografií, dalo mi velkou práci, roztřídit je a dát to vše dohromady. Nakonec se ale podařily krásné články a návštěvníci našich stránek nešetřili chválou. Bylo nám to velmi milé, ale až do chvíle, než nás polil kýbl studené sprchy v podobě zprávy na našich stránkách - všechny recepty i fotografie byly zkopírované od Radůzy z jejích nádherných stránek plných krásných receptů, návodů a postupů. Ihned jsme všechny recepty stáhly a Radůze se omluvily a čekaly jsme na vyjádření samozvané "autorky". Nic. Stáhla se a nereagovala. Musela jsem jí zaslat osobní e-mail. Zde je její odpověď: "moc se omlouvám smaž to už se to nestane děkuji renata jen jsem chtěla pomoci těm co to neumí zdobit :-( ale i já se podle toho naučila dělat dorty ještě jednou se omlouvám vymaž to a už se to nestane"

To je vše, vlastně ne. Není... Chci zde prohlásit toto:

Na naše receptíky dáváme pouze receptíky naše rodinné, odzkoušené, které samy doma uvaříme, upečeme, vlastnoručně nafotíme. Nikdy nic nekopírujeme z netu, na tom si zakládáme. Pokud například vyzkoušíme nějaký receptík, který na jiných stránkách uvedla jiná mamka, vždy se jí nejdříve zeptáme na souhlas, jestli ho můžeme dát i na naše stránky - s uvedením její autorizace.

Od této zkušenosti, pokud nám ostatní maminky budouchtít přispět na naše stránečky nějakým receptíkem napíšou hopod naše receptíky do komentářů nebo do diskutárny a to pod svým nickem. E-mailem zaslané a nafocené recepty už se bojíme zveřejnit, abychom zas nebyly vystaveny takové ostudě jako s dortíkama zaslanýma onou "autorkou" která je vydávala za svoje vlastní. Díky za pochopení a zároveň za dodržování.

mamini admini Lucka a Evča